pestil

Üçgen Pestil

Pestil sadece lezzeti ile değil, görünümü ile de iştahları kabartmayı başarıyor. Yediden yetmişe herkesin severek tükettiği bu muazzam lezzetin tadına bakanlar zaten sofrasından bir daha eksik etmek istemiyor. Üçgen pestil sadece evinizde sağlıklı bir atıştırmalık bulundurmak için değil, aynı zamanda ansızın gelen konuklarınıza leziz bir ikramlık sunmanız için de harika bir seçenektir. Muska tatlısı olarak da adlandırılan bu özel lezzet adını muska şeklinde sarılmış olmasından alıyor. İştahları kabartan bu benzersiz lezzete karşı koymak çok zor!

Fındık ezmeli olarak hazırlanan üçgen pestil damaklarda bıraktığı o tat ile herkesi müptelası yapmayı başarıyor. Leziz fındıklardan hazırlanan fındık ezmesi ile dolu olan üçgen pesti tatlısı, pestilin kendine has lezzeti ile buluştuğunda tam bir enerji kaynağına da dönüşüyor. Çocuklar için sağlıklı bir atıştırmalık isteyenler tercihini rahatlıkla üçgen pestil çeşitlerinden yana kullanabiliyor. Her an ve günün her saatinde tüketime hazır bir şekilde mutfakta sizi bekleyen muska tatlısı, gün içerisinde tatlı krizinizi bastırmak istediğinizde de tercih edebileceğiniz bir lezzettir.

Pestil çeşitlerini incelemek ve sipariş vererek bu gıdayı yöresinden temin etmek isterseniz rotanızı hemen online sipariş sitemize çevirin. Bu sayede hızlı ve kolay bir şekilde Gümüşhane pestiline ulaşmış ve gayet cazip fiyatlar eşliğinde siparişinizi iletmiş olacaksınız. Seçtiğiniz pestil ya da köme çeşitleri en kısa sürede adresinize ulaşacak ve rahatlıkla tüketebileceksiniz. Pestili sofranızdan sakın eksik etmeyin!

Kapat

Hindistan Cevizli Pestil Sarması 1 kg

77,00 
Yeni
Kapat

Antep Fıstıklı Muska

95,00 189,00 
Yeni
Kapat

Fındıklı Muska

47,50 95,00 
Yeni
Kapat

Hindistan Cevizli Muska

39,00 78,00 
Yeni
Kapat

Kadayıflı Muska

39,00 78,00 
Kapat

Muska Tatlısı 1 kg

72,00 
Yeni
Kapat

Dışı Antep Fıstıklı Muska

54,50 109,00 
Kapat

Sultan Fıstık Dolama 1 kg

195,00 
Kapat

Pestil Sarması 1 kg

75,00 
Kapat

Sultan Ballısı 1 kg

72,00 
Kapat

Fındıklı Atom Pestili 1 kg

74,00 
Yeni
Kapat

Sultan Fıstık Dolama 500 gr

97,50 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir