SIKÇA SORULAN SORULAR

Evet yapabilirsiniz. Sipariş takibi ve sonraki siparişlerinizde adres bilgilerinizi tekrardan girmemek için üye olmanız gerekmektedir.

Pestil.net olarak kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için son derece önemlidir. Bu sebeple 256 Bit SSL Güvenlik Sertifikası sayesinde sayfamıza girdiğiniz bütün bilgileriniz şifrelenmektedir.

Iyzico ödeme altyapısı sayesinde kredi kartınızla sorunsuz ve güvenli alışveriş yapabilirsiniz.

Banka hesaplarımıza havale/EFT yapabilir , dilerseniz de kapıda ödeme yöntemi ile kargonuz geldiğinde ödemesini yapabilirsiniz. Kapıda ödeme bedeli 8,00 TL’dir.

Yurtiçi kargo ile Pazar ve Pazartesi günleri haricinde her gün kargo gönderimi yapılmaktadır.

Kargo ücreti tüm türkiye için 29,90 TL . 450 TL ve üzeri siparişlerinizde ise Kargo Ücretsiz

SIKÇA SORULAN SORULAR

Pazar günü haricinde verilen siparişler ertesi gün kargoya verilir. Siparişleriniz 1-3 gün içerisinde teslim edilmektedir. Kargo şubesinin dağıtım bölgesinde olmayan adresler için (mobil bölgeler) dağıtım günlerini beklemelisiniz.

Pestil ürünleri kargoda hasar alınmayacak şekilde paketlenmektedir. shrink yöntemi ile siparişinizi verdiğiniz kutular muhafaza edilir. Sipariş verdiğiniz ürünlerde problem yaşamanız durumunda 0850 304 13 29 telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Evet yurtdışına PTT kargo ile gönderim yapılmaktadır. Avrupa bölgesine ortalama 7-11 gün arasında teslimat yapılmaktadır.

Yurtdışı ödemelerinizi Kredi kartı veya Western union ile ödeyebilirsiniz.

Bizlere dilediğiniz zaman 0850 304 13 29 WhatsApp numaramız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Siparişleriniz kargoya verildikten sonra takip numarası sizlere email ve sms olarak gönderilmektedir.