Ana sayfa » Kuruyemiş

Gösterilen sonuç sayısı: 11

Karışık Kuruyemiş Paketi Oluştur

En düşük 102,00 

Lüks Karışık Kuruyemiş

157,00 314,00 

Siirt Fıstığı

183,50 367,00 

Atom Çerez Karışık

117,00 234,00 

Kavrulmuş Fındık

127,00 254,00 

Çifte Kavrulmuş Leblebi

64,50 129,00 

Kabuklu Ceviz

83,50 167,00 

Kabuklu Fındık

67,00 134,00 

Kelebek Ceviz İçi

122,00 244,00 

Kaju

158,50 317,00 

Antep Fıstığı

189,50 379,00 


Kuru Yemiş Çeşitleri

Kuru yemiş çeşitleri bakımından son derece geniş bir yelpazeye sahiptir. Özellikle ülkemizde üretilen kuruyemişlerin yüksek oranda çeşitlilik içeriyor olması bu tarz besleyici değeri son derece yüksek atıştırmalıklara sahip olma konusunda önemli bir tazelik avantajı sunmaktadır. Bu kapsamda taze, lezzetli ve besleyici değeri yüksek kuru yemişlere erişebilmek Türkiye kapsamında daha kolaydır.

Doğru adreslerin tercih edilmesi durumunda kuru yemiş çeşitleri geniş yelpazede ve tazelikle sunulabilmektedir. Kaju, badem, Antep Fıstığı, kabuklu ceviz, kavrulmuş fındık, fındık, çifte kavrulmuş leblebi, leblebi, fıstık gibi çeşitleri bulunan kuruyemişler, insan sağlığının genel hatlarıyla korunabilmesi ve tok tutucu özelliği ile etkili bir zayıflama adına kullanılabilmesi gibi oldukça kritik önemlere sahiptir.

Kuru Yemiş Fiyatları

İnsan sağlığına olumlu yönde birçok faydası bulunan kuru yemiş fiyatları da sağladığı etki düşünüldüğünde son derece uygundur. Ayrı ayrı satışı yapılabildiği gibi karışık, lüx ya da efsane karışık kategorileri ile farklı lezzetlerin bir araya getirilerek sunulan kuru yemiş çeşitleri ile farklı tatlara aynı anda sahip olabilmek de mümkündür.

Kuru yemiş fiyatları arzu edilen miktarlara göre farklılık gösterebildiği gibi aynı zamanda kuruyemişin çeşidine göre de farklılık gösterir. Bu kapsamda en temel belirleyici talep edilen kuruyemişlere ulaşımın nasıl sağlandığıdır. En genel anlamıyla üretimi zor olan kuruyemişlerin fiyatları da aynı oranda daha yüksek olduğu gibi bu noktada kalite de son derece belirleyici bir niteliktir.

Online Kuruyemiş

Kuruyemiş ihtiyacını gidermek ve sağlıklı bir beslenme rutini elde edebilmek adına online kuruyemiş siparişi verilmesi de olanaklıdır. Bu noktada en temel olarak dikkat edilmesi gereken durum sanal sipariş yöntemlerinin kullanılması durumunda kuruyemişlerin ilk günkü tazeliği ile size ulaşıp ulaşmadığıdır.

Online kuruyemiş siparişi konusunda 2012 yılından beri vermiş olduğu hizmetle pestil.net Sultan Pestil’in tüm ayrıcalıklarının ev konforunda elde edilebilmesini sağlamaktadır. İlk günkü tazeliği ile sunulan tüm kuru yemiş çeşitleri tek bir tıklama ile kapınıza kadar teslim edilmektedir. Ayrıca online ödeme yöntemleri kapsamında sunulan seçenekler de ödeme konusunda farklı avantajların elde edilebilmesine imkan tanır.

Kuru Yemişin Faydaları

Kuru yemişin faydaları düşünüldüğünde belki de doğada bulunan en mucizevi içeriğe sahip olan besin grubudur. Sindirim sisteminin düzenlenmesinden cilt üzerinde sağladığı olumlu etkilere kadar pek çok perspektifte insan sağlığının en etkili şekilde muhafaza edilebilmesin imkan tanıyan kuruyemişler, rutin olarak tüketilmesi gereken besin grupları arasında yer almaktadır.

Her bir kuruyemişin sağladığı benzersiz faydalar olmakla birlikte genel anlamıyla tüm kuruyemişler tokluk hissi yaratma konusunda eşsiz bir özelliğe sahiptir. Dolayısıyla kuru yemişin faydaları arasında sağlıklı bir kilo verme sürecine sahip olunması açık bir şekilde ön plana çıkar. Ayrıca yüksek düzeyde besleyici besin değerine sahip olan kuruyemişler, vücudun ihtiyaç duyduğu pek çok vitamin, mineral ve proteinin doğrudan alınabilmesini de sağlamaktadır.

Kuruyemiş Besin Değeri

Pek çok alanda ve konuda genel insan sağlığının en doğru şekilde korunabilmesi konusunda özel faydaları bulunan kuruyemiş besin değeri bakımından da geniş yelpazede yüksek bir besleyici özelliğe sahiptir. Kuruyemişin içeriğinde bulunan etkenlerin yanı sıra bulunmayanlar da dikkat çekicidir.

Özellikle trans yağ ve kolesterol bakımından olumsuz hiçbir içeriğe sahip olmayan kuruyemişler; karbonhidrat, potasyum, sodyum, diyet lifi ve protein bakımından da son derece zengindir. Bu bağlamda kuru yemiş besin değeri her ne kadar kuruyemişin çeşidine göre farklılık gösteriyor olsa da Siirt Fıstığı, Antep Fıstığı, badem, fındık, kaju gibi kuruyemişler düşük yağ oranları ve yüksek düzeyde besleyici içerikleri ile dikkat çekmektedir.

Kuruyemiş Nasıl Saklanır?

Kuruyemişlerin tazeliğini koruyarak ilk günkü gibi besin değerine sahip olabilmesi adına pek çok kimse açısından Kuruyemiş nasıl saklanır? Merak konusudur. Bu kapsamda kuruyemişler muhafaza edilme konusunda zorlayıcı gereklilikler talep etmez ve dolayısıyla uygun şartların oluşturularak kolaylıkla saklanabilmesi mümkündür.

Kuruyemiş saklama konusunda kuruyemişlerin tazeliğini koruyarak ilk günkü besin içerikleri ile tüketilmesi adına hava almayan cam bir saklama kabının içerisinde muhafaza edilmesi yeterlidir. Bu noktada bir de kuruyemişlerin çok fazla ısı ve ışığa maruz kalmamasına özen gösterilmesi kafi olacaktır. Belirtilen şartların oluşturulmasıyla kuruyemişlerin uzun süreli olarak kullanıma uygun bir şekilde muhafaza edilmesi mümkündür.