Ana sayfa » Karışık Paketler

Gösterilen sonuç sayısı: 21

Kendi Karışık Paketini Oluştur

En düşük 139,60 

Süper Karışık Paket 1 kg

239,00 

Süper Karışık Paket 1,5 kg

358,00 

Lüks Sarma Karışık Paket 1 kg

239,00 

Lezzet-i Şahane Paketi 1 Kg

234,00 

Pestil – Köme Karışık 1 kg

189,00 

Karışık Muska Paketi 1 kg

279,00 

Yeşil Fıstık Paketi 1 kg

394,00 

Lezzet-i Şahane Paketi 1,5 kg

349,00 

Lüks Sarma Karışık Paket 1,5 kg

357,00 

Karışık Paket 1 kg

214,00 

Karışık Paket 1,5 kg

314,00 

Karışık Atom Paketi

207,00 


Karışık Pestil Paketleri

Karışık Pestil Paketleri ile birbirinden lezzetli Pestil çeşitlerine aynı anda ulaşabilme imkanı elde etmek mümkündür. Pestil lezzetlerinin her birinden tatmak isteyenler için özel olarak dizayn edilmiş Karışık, Lüks, Efsane ve Lezzet-i Şahane paketleri ile pek çok farklı Pestil lezzetine aynı anda ulaşılabilmektedir.

Özellikle Süper Karışık Pestil Paketleri içeriğinde bulunan Antep Fıstıklı, Fındıklı, Hindistan Cevizli, Kadayıflı, Sade pestil çeşitlerinin yanı sıra Muska Tatlısı ve Sultan Ballı ile eşsiz bir dokunun ağızda elde edilmesini sağlamaktadır.

Karışık Pestil Paketleri arasında dikkat çeken bir diğer paket olan Lezzet-i Şahane karışık paketleri de içerik bakımından sahip olduğu çeşitlilikle lezzet şöleni sunuyor olmasının yanı sıra özel olarak hazırlanmış atom pestiller ile gündelik yaşantı içerisinde daha güçlü ve dinamik olunmasına doğrudan etki etmektedir.

Karışık Pestil Fiyatları

Karışık Pestil fiyatları, paketlerin sahip oldukları hacimlere göre farklılık gösterebildiği gibi paket kategorilerine göre de farklılıklar içermektedir. Her bütçe için uygun olan paketler içerisinden tercihte bulunarak, uygun fiyatlarla tatlı ihtiyacının karşılanması adına besin değer son derece yüksek, eşsiz lezzete sahip olan pestillerden faydalanmak mümkündür.

Pestilin sağladığı bu olanaklardan faydalanabilmek adına ayrıca Karışık Pestil fiyatları tek tek olan ürünlere göre çok daha az maliyete sahiptir. Dolayısıyla paket tercihinde bulunarak hem farklı lezzetlerin tadılması hem de çok da az maliyetlerle eşsiz lezzetlere ulaşılabilmesi mümkün olmaktadır.

Pestil Nasıl Saklanır?

Pestil bilineceği üzere Gümüşhane’nin yöresel lezzeti olmaktan çıkarak global bir talep doğurmuştur. Bu durumun en temel sebepleri arasında Pestilin sahip olduğu lezzetli doku ve besleyici değeri yer aldığı gibi aynı zamanda saklama ve muhafaza etme konusunda sağladığı avantajlar da son derece dikkat çekicidir. Bu kapsamda Pestil nasıl saklanır? Merak edenler için Pestilin saklama konusunda fazla bir talebi olmadığı belirtilmelidir.

Pestilin en iyi şekilde muhafaza edilebilmesi adına nemli ve güneşli ortamlardan uzak tutulması yeterlidir. Buna ek olarak serine kuru alanlarda saklanması durumunda ise Pestil saklama konusunda çok daha verimli sonuçların elde edilmesi olasıdır. Pestillerin ilk günkü tazeliği ile lezzetinde hiçbir deformasyon olmaması talep ediliyorsa bu beklentilere cevap verilmesi yeterli olacaktır.

Hediyelik Pestil Paketleri

Karışık Pestil Paketleri aynı zamanda görünüm bakımından da son derece hoş ve estetik bir yapıya sahiptir. Ayrıca pestil.net ayrıcalığı ile özenle efektif bir görünümün elde edilebilmesi adına hazırlanan paketlerin hediyelik olarak veya ev ortamlarında atıştırmalık kapsamında çeşitlilik sağlanması maksadıyla tercih edilmesi mümkündür.

Bununla birlikte Kendi Paketini Kendin Yap seçeneği ile benzersiz görünüme sahip olan Pestil Paketlerini kendi inisiyatifiniz doğrultusunda oluşturmanıza da izin verilmiştir. Besleyici değerleri ve ağızda bıraktıkları hoş doku ile özel bir hediye arayanlara oldukça cazip bir olanak sunan Pestil Paketleri ile sevdiklerine unutulmaz bir iz bırakacak hediye verebilirsiniz.