Mutluluk sebebiniz..

Pestil.net ailesi olarak Pestil ve Köme Sektöründe Türkiye ve Dünya pazarında söz sahibi olmak ve son sistem Teknoloji ile Kurumsal bir firma olarak hizmet vermek

Dünyanın ekolojik dengesinin oldukça hassas bir dönemeçte olduğu bu çağda gıda sektörü, iktisadi faaliyetlerin en önemlisi ve en sorumlusu haline gelmiştir.

Hayata yeni bir heyecan, lezzet ve yorumlar katmak bütün sektörlerin ortak sorumluluğudur. Gıda sektörünün farkı hem iktisadi hem de kültürel bir anlam taşımasıdır. Çünkü beslenmek temel ihtiyaç olmanın yanı sıra bir kültür olgusudur.

Toplumdan topluma, coğrafyadan coğrafyaya değişen beslenme alışkanlıklarını, değişen ürünlerle zenginleştirmek ve dönüştürmek küresel etkileşimin kaçınılmaz sonucudur. Bu nedenle kültürümüz adına ödevimiz, kendi ürünlerimizi bütün insanlığa tanıtmak ve sevdirmektir.

Bu doğrultuda 2012 yılında Gümüşhane yöresine ait Pestil ve Kömenin online alışveriş pazarında olması ve en iyi hizmet kalitesiyle yola çıktık.

Pestil.Net’te bulunan tüm ürünler pestil ve kömenin anavatanı olan Gümüşhane’den gönderilmektedir.

Ayrıca sitemizde satılan ürünlerin T.C Tarım Bakanlığı Gıda Üretim izin belgeleri,ISO 22000 gibi uluslararası geçerliliğini koruyan belge ile pazar da faaliyet göstermektedir.