pestil

Fındık Ezmeli Pestil

Kalem sarma pestil , fındık ezmeli

Giresun’un leziz fındıkları pestilin karşı konulamaz lezzeti ile buluşursa ne olur? Yanıtını bizzat tadına bakarak verebileceğiniz fındık ezmeli pestil, nesilden nesle aktarılan bir lezzet deposu! Gümüşhane’nin yöresel lezzetlerinden biri olan fındık ezmeli pestil konuklarınız için harika bir ikramlık, tatlı krizleriniz için de ideal bir atıştırmalık oluyor. Besleyici olması, tam bir vitamin ile mineral deposu olması da cabası…

Çocuklarınıza sağlıklı bir atıştırmalık ikram etmek isterseniz hiç tereddüt etmeden bu lezzeti tercih edebilirsiniz. İlk ısırıkta yoğun bir fındık aroması hisseden çocuklar zaten tadına baktıklarında fındık ezmeli pestili severek tüketiyor. Akşam yemeğinden sonra, öğle kahvesinin yanında, sabah kahvaltılarında kısacası siz ne zaman isterseniz o zaman tüketebilirsiniz.

Günlük Mineral İhtiyacının Büyük Bölümünü Karşılıyor

Demir, fosfor, selenyum, çinko bu lezzetin barındırdığı minerallerden sadece birkaçı… Sağlıklı beslenmek ve vücudunuzun vitamin, mineral ihtiyacını karşılamak mı istiyorsunuz? O halde mutfağınızdan bu lezzeti eksik etmeyin. Yüzyıllar öncesinin tarifi kullanılarak hazırlanan ve en taze malzemelerin kullanıldığı fındık ezmeli pestil, ambalajlanmış tatlı çeşitlerinden çok daha sağlıklı!

Sağlığınıza ve geleceğinize yatırım yapmanın kuşkusuz en lezzeti yolu olduğu konusunda hepimiz hemfikiriz. Online sipariş sitemiz üzerinden bu özel lezzete daha yakından bakmaya ne dersiniz? Kendinizi, ailenizi ve hatta evinize gelen konuklarınızı bu lezzetten mahrum bırakmayın. Bundan böyle sağlıklı atıştırmalıkları tercih edin! Faydasını kısa sürede göreceksiniz.

Kapat

Hindistan Cevizli Pestil Sarması 1 kg

77,00 
Kapat

Pestil Sarması 1 kg

75,00 
Kapat

Antep Fıstıklı Pestil Sarması 1 kg

124,00 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir