Ana sayfa » Ballı Tatlılar

Gösterilen sonuç sayısı: 26

Muska Tatlısı 1 kg

207,00 

Sultan Ballısı 1 kg

207,00 

Hindistan Cevizli Pestil Sarması 1 kg

198,00 

Pestil Sarması 1 kg

197,00 

Fındıklı Atom Pestili 1 kg

194,00 

Antep Fıstıklı Pestil Sarması 1 kg

294,00 

Sultan Fıstık Dolama 1 kg

499,00 

Antep Fıstıklı Muska

245,00 464,00 

Kadayıflı Muska

109,00 199,00 

Hindistan Cevizli Muska

109,00 199,00 

Fındıklı Muska

126,00 237,00 

Susamlı Atom

98,00 179,00 

Hindistan Cevizli Atom

89,00 162,00 

Kadayıflı Atom

85,00 154,00 

Sultan Ballısı 500 gr

117,00 

Muska Tatlısı 500 gr.

118,00 

Pestil Sarması 500 gr

109,00 

Fındıklı Atom Pestili 500 gr

108,00 


Ballı Pestil Çeşitleri

Ballı Pestil, Pestil’in sahip olduğu yüksek düzeyde besleyicilik özelliğinin bal içeriği ile daha da zenginleştirilmiş halidir. Daha tatlı dokuları arzu edenler için özel olarak üretilen Ballı Pestil Çeşitleri ile birbirinden eşsiz meyve özü lezzetlerinin balın benzersiz tadıyla harmanlanması sağlanmaktadır. Adeta bir enerji deposu olan bu gıdalar, vücut direncinin artarak bağışıklık sisteminin güçlenmesine doğrudan katkı sunar.

Ballı Pestil çeşitleri arasında Antep Fıstıklı eşsiz bir görünüme sahip olan sarma pestiller bulunabildiği gibi aynı zamanda yumuşak dokusuyla ağızda çok kolay dağılan kadayıflı ballı pestiller de bulunmaktadır. Özellikle Sultan Ballısı Giresun’un dünya çapında ünlü olan fındıkları ile Gümüşhane’nin Pestil lezzetini ortaklaşa bir dokuyla bütünleştirmektedir.

Fındık Ezmeli Pestil

Ballı Tatlılar arasında yer alan Fındık Ezmeli Pestil, fındığın verdiği yoğun enerjiyi tatlı ile birleştirmek isteyenler için özel olarak harmanlanmıştır. Klasik yaklaşımlarla hazırlanan pestilin içeriğine ilave edilen fındıklar ile gündelik yaşantıda ihtiyaç duyulan vitamin, mineral ve proteinlerin en sağlıklı ve bir o kadar da lezzetli şekilde vücuda alınması mümkündür.

Fındık Ezmeli Pestil sahip olduğu lezzetli dokunun yanı sıra besleyici özelliği ile de atıştırmalık olarak gündelik yaşantıda tercih edilmeye uygundur. Böylelikle hep arzu edilen güçlü ve dinamik yapının tatlı formunda lezzetler ile en yüksek oranda elde edilmesi mümkün olmaktadır. Ayrıca aniden bastıran tatlı istekleri için de bu sağlıklı yiyecekleri yönelim gösterilmesi kuvvetli arzuların da yatıştırılmasını sağlar.

Muska Pestili

Sahip olduğu üçgen görünümünden dolayı Muska Pestili olarak anılan pestil diğer tüm pestil çeşitleri gibi oldukça besleyici bir özelliği bulunur. Görünüm bakımından da son derece estetik bir yapıya sahip olan bu pestil çeşidi özellikle ikramlık olarak kullanıma oldukça uygundur.

İçeriğinde bulunan bal ve fındığın eşsiz bir şekilde uyumla harmanlanmasını sağlayan Muska Pestili, tatlı ihtiyacını gidermek isteyenler için özel bir doku sunmaktadır. Yöresel olarak Gümüşhane’nin en meşhur ve bilindik tatlılarından olan Muska Pestili, günümüzde ise dünya çapında bir şöhrete sahip olma konusunda önemli bir konumdadır.

Online Pestil Siparişi

Besleyici değerli, sahip oldukları benzersiz lezzet, görününüm bakımından her türlü sunuma uyun estetik yapıları ve uzun süreli olarak muhafaza edilebilme konusunda sunduğu avantajlar ile Pestil, gün içerisinde basit bir atıştırmalıktan çok daha fazlasıdır. Aynı zamanda güç vererek daha dinamik olunmasını sağlayan Pestil çeşitleri, doğru adreslerden temin edilmesi durumunda ise belirtilen tüm avantajlara en efektif şekilde sahip olunmasını sağlar.

Online Pestil Siparişi için pestil.net adresi üzerinden birbirinden farklı lezzetlerin bir araya getirilmesiyle oluşan ya da sade sevenler için sadelikle üretilen Pestil Çeşitleri arasından tercihte bulunarak, 24 saat boyunca sipariş verebilirsiniz. Gümüşhane’nin global lezzeti haline dönüşen pestili, Türkiye’nin dört bir yanında üretilen diğer benzersiz lezzetlerle buluşturarak, sağlıklı ve bir o kadar da besleyici gıdalar pestil.net tarafından sunulmaktadır.